FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Pottskåp 5486573
nr 548 6573
Pottskåp
Lenght: ()
1800-tal, längd: 47, djup: 47, höjd: 84
Condition: skadad, repa/repor, färgbortfall
100
SEK 250
Monday October 27 2008
at 16:49:28
200 kr
150 kr